Всеукраїнський фонд Крок за Кроком
Міжнародний фонд відродження
together, we grow
together, we grow
Конкурс: Придумай ім’я головному герою мульта «Вивчення ромської мови»

Творча команда Львівської громадської організації «Рома України. Терніпе» оголошує конкурс на краще ім’я для головного героя навчального відео «Вивчення ромської мови». Переможцеві обіцяють цінний приз та участь у творчому процесі. 

Друга серія циклу освітніх мультфільмів «Вивчення ромської мови» у відкритому доступі на Youtube з’явилася 17 липня цього року.

До цього її прем’єрний показ пройшов  10 липня 2017 року в Києві, на щорічній конференції стипендіатів програми «Право та гуманітарні дисципліни» Ромського освітнього фонду, де були присутні понад 50 ромських студентів з України, Росії та Молдови.

Глядачі звернули увагу, що головний персонаж мультфільму, маленький помаранчевий автомобіль, не має імені. Тому творча команда проекту оголосила конкурс на найкраще ім’я машинки, за що обіцяють цінний приз та участь у розробці третього мультфільму.

Долучитися до конкурсу можуть усі бажаючі. Для цього потрібно зробити лише 1 крок: запропонувати свої ідеї, заповнивши анкету за посиланням

Найкращі варіанти будуть винесені на публічне голосування на Фейсбук-сторінці Ромського радіо Chiriklo. Переможця оголосять 1 серпня 2017 року о 20:00.

До слова, редакція "Правового Простору" вже взяла участь у конкурсі. Сподіваємося, що наш варіант імені сподобається авторам проекту. Доєднуйтеся і ви!

Нагадаємо, окрім відеоуроків, автори проекту випустили добірку вправ "Вивчення ромської мови" у форматі pdf. Над її розробкою працювала Аля Юрченко. Завантажити добірку можна у додатку до цієї статті.

За додатковою інформацією та з питань співпраці з організацією звертайтеся на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Джерело