Всеукраїнський фонд Крок за Кроком
Міжнародний фонд відродження
together, we grow
together, we grow

19 липня відбулося чергове засідання Дорадчої групи мережі REYN. Учасниками засідання були керівники неурядових організацій та благодійних фондів, представники Міжнародного фонду Відродження,  Всеукраїнського Фонду «Крок за кроком», управління освіти Ужгородської міської ради. Під час засідання  було презентовано проміжний звіт щодо діяльності мережі, а також обговорено існуючий проект Стратегії мережі на 2017-2018 рр.  Важливим питанням для обговорення стала адвокація як стратегічний напрям діяльності мережі. Учасники засідання погодилися, що темою для адвокації може бути інституалізація ромського асистента вчителя (вихователя) для забезпечення якісної освіти та додаткової підтримки в освітньому процесі для ромських дітей. Найближчим часом заплановано розроблення плану адвокаційної кампанії та здійснення перших кроків на шляху її впровадження. 

Члени Дорадчої групи обговорили питання висвітлення новин на сторінках соціальних мереж та інтернет-ресурсах, а  також покращення механізмів реєстрації членів мережі.

Важливою темою стало обговорення проведеного дослідження знань та навичок (методика IDELA) серед дітей дошкільного віку у м. Ужгород, м. Мукачево та с. Петровірівка.Особлива увага надана різниці між результатами ромських дітей та їхніх однолітків. Дорадча група запропонувала шляхи подальшого використання набутих результатів та розповсюдження інформаційних плакатів-інфографіки для всіх зацікавлених осіб.