Всеукраїнський фонд Крок за Кроком
Міжнародний фонд відродження
together, we grow
together, we grow

26-27 березня 2014 року в м. Ужгород відбувся Навчально-практичний семінар «Активні методи навчання для дорослих» (Тренінг для тренерів) для координаторів та інструкторів по роботі з батьками Центрів для батьків, методистів методичних кабінетів, викладачів вищих навчальних закладів. 

Метою семінару був розвиток в учасників спроможностей роботи з дорослими з питань поширення досвіду діяльності за програмами «Впевнене батьківство» для батьків дітей віком від народження до 6-ти років та «Готуємось до школи» для батьків дітей віком 4-6 років. Крім зазначених програм, тренінг також включав в себе такі теми, як «Принципи навчання дорослих», «Навички ефективної презентації», «Оцінка потреб та інші компоненти тренінгового циклу», тощо.

У заході взяли участь громадські організації, які представляють інтереси  ромських громад зокрема, Волинська обласна громадська організація циган «ТЕРНЕ РОМА» (м. Луцьк), Черкаська обласна громадська організація «Романі Рота» (м. Золотоноша), Золотоніська община циган «Аме Рома» (м. Золотоноша),  Благодійний фонд «Планета добрих людей» (м. Одеса), Громадська організація «Рука допомоги» (м. Ужгород), Закарпатське товариство ромів «Романі Чгіб» (м. Ужгород), Громадська організація Товариство циган Закарпаття «Рома» (м. Ужгород), представники Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської обласної державної адміністрації, Ужгородського міського управління освіти, Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти, а також шкіл та дитячих садочків, що залучають до себе ромських дітей, зокрема, Навчально-виховний комплекс «Горяни», Багатопрофільний ліцей «Інтелект» загальноосвітня І-ІІІ ступенів № 11, НВК «Ужгородський економічний ліцей, ЗОШ І-ІІ ступенів», загальноосвітні школи № 7, № 13 та № 14, дошкільні навчальні заклади № 1, № 18 та № 40.  

 Програма заходу