Всеукраїнський фонд Крок за Кроком
Міжнародний фонд відродження
together, we grow
together, we grow

 Ми хочемо поділитися з Вами прекрасною міжнародною методикою з оцінювання раннього розвитку та навичок дітей дошкільного віку - IDELA, створеної ще у 2011 р. організацією Save the Children (Врятуймо дітей). Інфографіку результатів дослідження ми вже публікували. Але Ви завжди можете ознайомитися із нею за посиланням http://ussf.kiev.ua/news/435/.

П'ятниця, 17 серпня 2018, 20:51

Детальніше...

Середа, 11 липня 2018, 00:00

Детальніше...

Вівторок, 10 липня 2018, 23:44

Детальніше...

Неділя, 08 липня 2018, 23:47

Детальніше...

2 та 3 липня в рамках заходів з обміну досвідом країн-членів ISSA українська мережа REYN-Україна проводила навчальний візит до м. Одеса.

Ромські діти продовжують залишатися найбільш незахищеною групою серед вразливих груп дітей в Україні. Вони не мають рівного та недискримінаційного доступу до освітніх, культурних, соціальних та медичних послуг у порівнянні з іншими дітьми. Це особливо критично, враховуючи, що ранні роки є вирішальним періодом у розвитку дитини. У країнах з високим відсотком ромського населення, таких як Сербія, Словаччина, Італія та ін., такі проблеми виникають також. Тому доцільно об'єднати представників цих країн, щоб поділитися своїм досвідом із застосування різних адвокаційних інструментів, спрямованих на інтеграцію ромів, зокрема кампаній, пов'язаних з ромськими дітьми та їхніми сім'ями.

Четвер, 05 липня 2018, 02:03

Детальніше...

Понеділок, 09 липня 2018, 20:46

Детальніше...

3 липня у м. Одеса в рамках реалізації проекту «Розширення та зміцнення національної мережі REYN-Україна», який реалізується ВФ «Крок за кроком» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження», Фонду відкритого суспільства та Міжнародної асоціації «Крок за кроком», відбулося тренінгове навчання «Школа адвокації».

Четвер, 05 липня 2018, 22:07

Детальніше...

На ньому обговорювали моделі забезпечення якісної інклюзивної освіти для дітей ромської національності дошкільного та молодшого шкільного віку на базі дошкільних навчальних закладів і початкових шкіл. Рівень освіти ромського населення є вкрай низьким, про що свідчать результати моніторингу виконання Плану заходів Стратегії захисту та інтеграції ромської національної меншини в українське суспільство до 2020р. – значна частка населення зовсім немає освіти (24%), в той час, як частка тих, хто здобуває або здобув вищу освіту, незрівнянно мала – 1%. Попри загальний низький рівень освіти, роми мають низьку мотивацію до освіти, що пояснюється, зокрема, в укоріненні серед ромів уявлень про освіту як необов’язкову. Починаючи з 2010 року, ВФ «Крок за кроком» впроваджував проекти підтримки ромських батьків, що були підтримані ініціативою «Копачі Рома» Фонду Відкритого суспільства (Лондон) та Ромською програмною ініціативою Міжнародного фонду «Відродження».

Понеділок, 07 травня 2018, 02:01

Детальніше...