Всеукраїнський фонд Крок за Кроком
Міжнародний фонд відродження
together, we grow
together, we grow

 Ми хочемо поділитися з Вами прекрасною міжнародною методикою з оцінювання раннього розвитку та навичок дітей дошкільного віку - IDELA, створеної ще у 2011 р. організацією Save the Children (Врятуймо дітей). Інфографіку результатів дослідження ми вже публікували. Але Ви завжди можете ознайомитися із нею за посиланням http://ussf.kiev.ua/news/435/.

П'ятниця, 17 серпня 2018, 20:51

Детальніше...

Середа, 11 липня 2018, 00:00

Детальніше...

Вівторок, 10 липня 2018, 23:44

Детальніше...

Понеділок, 09 липня 2018, 20:46

Детальніше...

Неділя, 08 липня 2018, 23:47

Детальніше...

3 липня у м. Одеса в рамках реалізації проекту «Розширення та зміцнення національної мережі REYN-Україна», який реалізується ВФ «Крок за кроком» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження», Фонду відкритого суспільства та Міжнародної асоціації «Крок за кроком», відбулося тренінгове навчання «Школа адвокації».

Четвер, 05 липня 2018, 22:07

Детальніше...

2 та 3 липня в рамках заходів з обміну досвідом країн-членів ISSA українська мережа REYN-Україна проводила навчальний візит до м. Одеса.

Ромські діти продовжують залишатися найбільш незахищеною групою серед вразливих груп дітей в Україні. Вони не мають рівного та недискримінаційного доступу до освітніх, культурних, соціальних та медичних послуг у порівнянні з іншими дітьми. Це особливо критично, враховуючи, що ранні роки є вирішальним періодом у розвитку дитини. У країнах з високим відсотком ромського населення, таких як Сербія, Словаччина, Італія та ін., такі проблеми виникають також. Тому доцільно об'єднати представників цих країн, щоб поділитися своїм досвідом із застосування різних адвокаційних інструментів, спрямованих на інтеграцію ромів, зокрема кампаній, пов'язаних з ромськими дітьми та їхніми сім'ями.

Четвер, 05 липня 2018, 02:03

Детальніше...

Шановні члени мережі, колеги та друзі! Маємо чудову новину!
Мережа 
REYN-Україна надає можливість взяти участь в адвокаційному тренінгу, який забезпечить базовими навичками з адвокації, комунікації, а також створення власних адвокаційних кампаній! Адже однією із стратегічних цілей мережі в Україні - є підвищення спроможності фахівців, а також ромських батьків, у роботі з ромськими дітьми віком від народження до 10 років, обстоюванні їхнього права на якісну освіту!

Вівторок, 29 травня 2018, 13:32

Детальніше...