Всеукраїнський фонд Крок за Кроком
Міжнародний фонд відродження
together, we grow
together, we grow

Посібник «Зроби сам: граємось та навчаємось разом із дітьми» містить дидактичні та ігрові матеріали для вивчення математики, природознавства, розвитку мовлення та творчих здібностей дітей. Посібник розрахований на батьків віком від трьох до шести років. Він розповідає як можна власноруч виготовити із підручних матеріалів усе необхідне для занять з дітьми математикою, природознавством, розвитком мовлення та творчих здібностей дітей. Посібник також буде цікавим для педагогів, які працюють із дітьми дошкільного віку.

 

Наявні у продажу матеріали на завжди дозволяють дати дітям конкретний реальний досвід, особливо у сфері математики та природничих наук.

Хороші учбові матеріали – це запорука успішного навчання дітей. Їх має бути достатньо для того, щоб дитина могла вільно з ними експериментувати. Матеріали, зроблені руками батьків та інших дорослих, враховують конкретні інтереси дитини та її потреби на певному етапі розвитку.

Матеріали, описані у цьому посібнику, і заняття з ними надають можливість активного навчання. Їх дуже легко зробити своїми руками з доступних недорогих речей.

Зростаюча необхідність охорони навколишнього середовища – ще одна причина, щоб намагатися робити необхідні матеріали з вторинної сировини, тим самим зменшуючи кількість відходів і зберігаючи природні ресурси, запас яких на нашій планеті, як відомо, обмежений. Дітям корисновчитися знаходити застосування різноманітних відходів і дбайливо ставитись до природи.

Матеріали, що описані у цьому посібнику, є абсолютно безпечними. Підбираючи навчальні матеріали, придумуючи завдання та заняття важливо, щоб батьки приділяли особливу увагу безпеці дітей. Наприклад, замість скляних ємностей краще використовувати пластикові. Але найважливіше для безпеки дитини – це, звісно ж, невпинна увага і контроль з боку дорослих.

Завантажити