Всеукраїнський фонд Крок за Кроком
Міжнародний фонд відродження
together, we grow
together, we grow

28 – 29 вересня 2016 року відбудеться cемінар для інструкторів по роботі з батьками за програмами «Впевнене батьківство» та «Готуємось до школи» в м. Ужгород Закарпатської області. Семінар відбудеться в рамках проекту «Забезпечення якісної освіти для ромських дітей у дошкільних навчальних закладах і початкових класах» за підтримки Ромської програмної ініціативи Міжнародного фонду «Відродження».

Детальніше...

29 – 30 серпня 2016 року відбудеться тренінг для педагогів за програмою всебічного розвитку дитини «Крок за кроком» у Закарпатській області.

Детальніше...

22 – 23 серпня 2016 року відбудеться тренінг для педагогів за програмою всебічного розвитку дитини «Крок за кроком».Участь у тренінгу візьмуть вихователі та вчителі початкових класів Жовтневого навчально-виховного комплексу (с.Жовтень, Ширяївський район, Одеська область). Навчальний заклад є одним із учасників проекту «Забезпечення якісної освіти для ромських дітей у дошкільних навчальних закладах і початкових класах» за підтримки Ромськї програмної ініціативи Міжнародного фонду «Відродження».

Детальніше...

8 квітня 2016 року, в Міжнародний день ромів, Ромським освітнім фондом розпочато черговий цикл конкурсу стипендій по програмі «Право та гуманітарні дисципліни» на 2016-2017 навчальний рік. 

Стипендія призначена для ромів, які мають громадянство або постійно проживають в Україні, Молдові або Росії, та навчаються або планують розпочати навчання в 2016-2017 навчальному році у вищому навчальному закладі для здобуття ступеню бакалавра, магістра або звання кандидата наук.

Прес-анонс. У Торецьку ромам розкажуть про роботу, працевлаштування і соціальні виплати

Міська громадська організація «Екологія та Соціальний захист» проведе 25 лютого 2016 року профінформаційний захід для ромської громади м.Торецька (до перейменування - Дзержинськ) Донецької області.  До участі запрошують ромів та всіх, кого цікавлять питання працевлаштування. 

На захід громадські активісти запросили представників Дзержинського міського центру зайнятості. Ромам нададуть інформаційну та консультаційну допомогу роботи та послуг, які надає служба зайнятості. Розкажуть про порядок реєстрації в службі зайнятості, призначення та виплата допомоги по безробіттю, можливість ознайомлення з наявними вакансіями, зокрема за допомогою інтернету.

Детальніше...

30 листопада 2015 року відбудеться заключний круглий стіл проекту «Поширення досвіду Центрів для батьків у ромських громадах» (2014-2015 рр.), що впроваджується Всеукраїнським фондом «Крок за кроком» протягом за підтримки Ромської програмної ініціативи Міжнародного фонду «Відродження» та Фонду Відкритого суспільства (Лондон).

Детальніше...

15– 16 жовтня 2015 року відбудеться навчальний семінар для представників департаментів освіти і науки обласних державних адміністрацій та ромських громадських організацій в м. Київ в рамках впровадження проекту «Виконання Стратегії захисту та інтеграції ромської національної меншини: пошук кращих практик в освіті». Проект здійснюється Всеукраїнським фондом «Крок за кроком» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» і Міжнародної асоціації «Крок за кроком».

Детальніше...

6 травня 2015 року відбудеться навчально-практичний семінар «Освіта ромських дітей: Центри для батьків» в м. Ужгород, у рамках реалізації проекту «Поширення досвіду Центрів для батьків у ромських громадах» за підтримки Ромської програмної ініціативи Міжнародного фонду «Відродження».

У рамках впровадження проекту у 4-х областях України (Одеській, Черкаській, Волинській та Закарпатській)  ромськими громадськими організаціями було створено шість Центрів для батьків

Детальніше...

22 квітня 2015 року на відбудеться навчально-практичний семінар «Освіта для соціальної справедливості» у м. Ужгород на базі ліцею «Лідер» (загальноосвітньої школи № 20) у рамках реалізації проекту «Поширення досвіду Центрів для батьків у ромських громадах» за підтримки  за підтримки Ромської програмної ініціативи Міжнародного фонду «Відродження».

Детальніше...